خرید قرص مگنارکس پلاس اصل از داروخانه ؛ محصول اورجینال آمریکا

قرص مگنارکس اصل آمریکایی magna rx بهترین قرص تاخیری و بزرگ کننده آلت مردان ، افزایش دهنده طول و ضخامت آلت به اندازه 3 تا 8 سانتی متر

افزایش دائمی طول و قطر آلت در یک دوره 60 روزه یا کمتر

جلوگیری و درمان دائمی زود انزالی (انزال زودرس)

افزایش میل ، قدرت و کیفیت رابطه جنسی

قرص تاخیری و افزایش زمان نزدیکی و مقاربت

بدون عوارضی چون تپش قلب ، چاقی و اضافه وزن یا ناراحتی های پوستی و گوارشی و …

افزایش شق شدگی و سختی آلت تناسلی هنگام نعوظ و تحریک جنسی

تایید شده از طرف پزشکان و متخصصان

تولید شده در مدرنترین لابراتوآرها دنیا بوسیله پرسنل متخصص

داروی افزایش سایزآلت گیاهی و بدون هیچگونه عوارض جانبی

قرص مگنارکس پلاس

این محصول ١٠٠٪ طبیعی و گیاهی بوده که مواد اولیه آن از گیاهان طبیعی جمع آوری شده اند ، لذا براساس تحقیقات آزمایشگاهی صورت گرفته و جمع آوری اطلاعات آماری از مشتریان این محصول ، هیچگونه عوارض و واکنش های جانبی به این محصول در مصرف کنندگان آن مشاهده نشده است. این محصول منحصر به فرد توسط دکتر Aguilar پزشک برجسته اورولوژیست و یک تیم اختصاصی گیاه شناسی اختراع و گسترش یافته است.

+MAGNA RX یک محصول خوراکی جهت افزایش سایز کلی آلت (طول و قطر) و درمان ناتوانی های جنسی و یا کاهش عملکرد جنسی مردان می باشد.

قرص مگنارکس پلاس به عنوان یک قرص بزرگ کننده آلت تناسلی شناخته می شود که دارای فرمولاسیونی پیشرفته است و از موادی کاملا طبیعی ساخته شده است. این قرص به عنوان یک محصول ایمن و بهداشتی دارای کارایی مطلوبی بوده و رضایت خاطر مصرف کنندگان را به بهترین شکل ممکن برآورده می سازد. به عنوان یکی از انواع قرص هایی که می توانند سایز آلت تناسلی را در ناحیه طول و عرض به میزان مطلوبی افزایش دهند می توان قرص مگنارکس پلاس را نام برد.

قیمت محصول اصل : 820000 تومان

برای خرید این محصول لطفا اطلاعات خود را در فرم پایین صفحه وارد نمایید

مگنارکس پلاس اصل

تاییدیه ها و مجوزهای مگنارکس پلاس :

بهترین قرص بزرگ کننده تولید شده در جهان برای مردان

دارای تاییدیه از سازمان جهانی دارو

دارای تاییدیه از سازمان غذا و داروی آمریکا

سازمان بهداشت جهانی (WHO)

دارای تاییدیه از GMP اروپا

دارای تاییدیه از سازمان غذا و داروی کانادا

مورد تایید و دارای مجوز از وزارت بهداشت ایران

مورد تایید اکثر پزشکان حوزه ناتوانی جنسی در مردان

%d9%85%da%af%d9%86%d8%a7%d8%b1%da%a9%d8%b3-%d8%af%d8%a7%d8%b1%d9%88%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-1

بهترین قرص بزرگ کننده و تاخیری

در سراسر جهان تا کنون هیچ دارویی مشابه مگنارکس معرفی نشده که تاثیرات آن را به طور کامل داشته باشد و این تنها فرمول کشف شده تا کنون است که قادر است هر نوع آلتی را از نظر سایز، طول و ضخامت به شکلی دائمی ،سریع، آسان، بی خطر و بدون هرگونه مشکلی افزایش داده و باعث بهبود وضعیت شق شدگی و سفتی آلت در حالت نعوظ و تحریک جنسی شود و همزمان از انزال زودرس جلوگیری کرده افزایش زمان مقاربت را به شما هدیه می دهد.

قرص مگنارکس پلاس به عنوان محصولی شناخته می شود که اثرات آن به عنوان بزرگ کننده آلت تناسلی دائمی بوده و در نتیجه با داشتن تاثیرات بی بازگشت، یکی از انواع محصولات مورد توجه می باشد. برای آقایانی که با مشکل دیر انزالی به هر دلیل دست و پنجه نرم می کنند و در رابطه جنسی خود دچار این دغدغه می باشند این دارو کاربرد مناسبی دارد. در نهایت شادابی و نشاطی که پس از مصرف این قرص برای برقراری رابطه جنسی حاصل می شود یکی دیگر از مزایای مناسبی این داروی جنسی می باشد. از دیگر فواید مصرف قرص مگنارکس پلاس می توان به این مورد اشاره کرد که استقامت زیاد و توان بالایی را برای فرد در هنگام نزدیکی حاصل می کند و در نتیجه خستگی را از بین برده و شما را با قدرت مناسبی نگه می دارد.افزایش زمان نزدیکی برای برقراری یک رابطه مطلوب تر از دیگر مشخصه های بارز این محصول است و تحریک جنسی را برای افرادی که آن را به شکلی صحیح مصرف می کنند به همراه می آورد. اثرگذاری این قرص را می توان در طول زمان مصرف و تا مدتی پس از آن به بهترین شکل ممکن مشاهده نمود.

فرمول بزرگ کردن آلت تناسلی:

پزشکان بزرگ تر و حجیم تر و سفت و سخت تر شدن آلت تناسلی مردان را امری کاملا ممکن و انجام شدنی می دانند.مگنارکس این کار را خیلی سریع و آسان و به شکل غیر قابل باوری برای شما انجام می دهد.

همان طور که میدانید بافت آلت به اصطلاح بافت اسفنجی است که با جذب خون به حالت نعوظ میرسد و بر اثر جذب خون سفت میشد

مکانیسم این دارو این است که با افزایش خون رسانی و گردش خون در بافت اسفنجی آلت موجب میشود که جذب خون و خون پذیری آلت افزایش یابد و در نتیجه آلت مردانه از نظر طول و قطر به صورت همزمان بزرگتر میشود. البته مگنارکس تاثیرات مفید بسیار زیادی دارد که در اینجا فقط به مکانیزم ساده بزرگ شدن آلت در اثر این دارو پرداختیم.

اگر سوالی در مورد این دارو دارید لطفا به قسمت سوالات متداول مراجعه نمایید

قرص مگنا آر ایکس پلاس

روش مصرف قرص مگنارکس پلاس

طبیعی است که پتانسیل حداکثر رشد و نتایج مشاهده شده در افراد مختلف ممکن است متفاوت باشد و بستگی زیادی به سن ،وضعیت جسمانی، سابقه پزشکی و بهداشت عمومی فرد دارد لذا مطابق با هر نوع طرح مصرف نتایج به دست آمده بستگی زیادی به ثبات و ادامه استفاده از طرح مصرف انتخاب شده دارد.
هر چند که این محصول ١٠٠% طبیعی و گیاهی بوده و فاقد مواد شیمیایی مضر میباشد با این حال از مصرف بیش از حد توصیه شده خودداری نموده و یکی از طرح های پیشنهادی زیر را بعنوان طرح مصرف انتخاب نمایید.

زمان مورد نیاز برای گرفتن نتیجه کامل از این محصول دو تا چهار ماه بوده که سن ، وضعیت جسمانی ، سابقه پزشکی و بهداشت عمومی فرد تعیین کننده طول دوره درمان وی میباشد.

+MAGNA RX فقط برای مردان بالای ١٨ سال بوده و لذا مصرف آن توسط افراد زیر ١٨ سال و بانوان ممنوع می باشد.
از مصرف نامرتب و قطع مصرف قبل از پایان دوره تعیین شده خودداری نمایید.

قرص ها را در دو تا سه وعده در طول روز بهمراه یک لیوان آب و طبق یکی از طرح های زیر مصرف نمایید:
۱۸ تا ۲۸ سال تا وزن ۱۰۰ کیلوگرم : روزانه دوعدد ۱۸ تا ۲۸ سال با وزن بالای ۱۰۰ کیلوگرم : روزانه چهار عدد ۲۸ تا ۴۰ سال تا وزن ۱۰۰ کیلوگرم : روزانه سه عدد ۲۸ تا ۴۰ سال با وزن بالای۱۰۰ کیلوگرم : روزانه چهار عدد بالای ۴۰ سال : روزانه چهار عدد

قرص ها را با توجه به جدول زیر مصرف نمایید و هر قرص را با یک لیوان آب میل نمایید.

بالای ۴۰ سال ۲۸ تا ۴۰ سال ۱۸ تا ۲۸ سال وزن بدن فرد
روزانه ۴ عدد روزانه ۳ عدد روزانه ۲ عدد تا ۷۵ کیلوگرم
روزانه ۴ عدد روزانه ۳ عدد روزانه ۲ عدد ۷۵ تا ۱۰۰ کیلوگرم
روزانه ۴ عدد روزانه ۴ عدد روزانه ۴ عدد بالای ۱۰۰ کیلوگرم

مگنارکس پلاس

قیمت محصول اصل آمریکا : 820000 تومان

برای خرید لطفا اطلاعات خود را در فرم زیر وارد نموده و سپس دکمه ثبت سفارش را بزنید


4/5 (17 نظر)

یک نظر در خرید قرص مگنارکس پلاس اصل از داروخانه ؛ محصول اورجینال آمریکا

  1. سلام محمد مبین پروانی
   خیر ، فروش و ارسال ما فعلا فقط برای داخل کشور ایران می باشد.

 1. آیا برای مردن ۶۰ سال و بلای ۶۰ سال کارایی دارد و توصیه میشود یا خیر؟ آیا برای نعوظ هم کارایی خوب دارد یا باید همزمان از قرصهای افزایش نعوظ استفاده کرد و تداخل مضر ایجاد نمیکند؟

  1. سلام محمد
   برای افراد بالای 60 سال بدون تجویز پزشک متخصص ، مصرف هر داروی تقویتی ممنوع است. و توصیه نمی شود.
   در مورد سوال دوم نیز استفاده از داروهایی با عملکرد مشابه ؛ مثلا دو دارو برای تقویت نعوظ اصلا توصیه نمی شود.

 2. سلام من یه قوطی از این دارو مگنارکس پلاس خرید کردم ولی کپسوله درحالی که شما گفتید باید بشکل قرص باشه. باید چکارش کنم؟میخاستم ببینم تقلبیه یا نه؟

  1. سلام تقی پور
   نمونه اورجینال مگنارکس پلاس فعلا در ایران موجود نیست و نمونه های تقلبی محصول به وفور پیدا می شه ، ما برای خریداران خود که این قرص رو می خوان توضیح می دهیم که نمونه اورجینالش موجود نیست و بهتره از قرص مشابه ویگرکس پلاس استفاده نمایند.
   در مورد محصولی که شما خریداری نموده اید با اطمینان میشه گفت که قلابیه و چون تولید قرص سخت تر از تولید کپسول است ، به صورت کپسول تولید شده است.

 3. من از هرجا میپرم بهم میگن ک این قرص خوبه ولی تو ایران اصلش نی الان من میخوام بگیرم چه تزمینی وجود داره ک مطمعن باسم اگه کاری نکنه چی

  1. سلام علی
   این قرص نمونه اصلیش بسیار عالی و قابل اطمینان است. اما متاسفانه فعلا داخل کشور نمونه اورجینالش پیدا نمیشه. ما به همه خریدارانمون که این قرص رو می خوان پیشنهاد می کنیم از قرص ویگرکس پلاس استفاده نمایند.

 4. سلام وقتتون بخیر؛ من ی قوطی از این قرص خریدم. و قرصهاش هم کپسولی نیستن و درب قوطی هم برچسب مگارنکس خورد یعنی مثل عکسی ک شکا تو سایت گذاشنین نیست. ولی نمیدونم اصله یا ن؟

  بعد ک میگین دائمیه کارکردش. یعنی واقعا دائمی هست؟
  و این قرص ویگرکس پلاس چندتا قرص دارد و حداقل کمترین دوره استفاده از آن چند ماه هست؟ و باید چند قوطی خرید برای اولین دوره من ۲۱ سالنه و طول آلتم ۱۱ سانت هست. اگه میشه راهنمایی کنیم ممنون میشم و اگه واقعا محصولتون اصل هست و تضمینی و دائمی کارش من ازتون میخرم

  1. سلام علی
   قرص مگنارکس نمونه اصلیش البته ، کلا تو کشور پیدا نمی شه
   اگر نظر ما رو بخواهید ؛ قرص وایمکس تاثیر گذاری خوبی داره

 5. سلام .ببخشید الان بهترین قرص افزایش سایزکه دردسترس باشه چی هست.چندعدددارد.چقدبزرگ میکنه.روزی چندتا استفاده کنیم.سفارش چطور بدیم.

 6. اگر اصل این دارد در ایران نیست چرا بخاطر پول عده ای فریبکاری می کنند.شما دراین موردروشنگری کنید. وداروی دیگری که در درجه بعدی تاثیرگذاری است معرفی کنید.با تشکر

  1. سلام عبدالله
   به طور حتم نمونه اصلی این دارو به کلی در ایران وجود ندارد. نمونه های درجه 2 و 3 و… موجوده، محصول با تاثیر مشابه ویگرکس و وایمکس هستن که از بین اونها هم وایمکس طبق گفته خریداران تاثیر بهتری داره.

 7. بخشید متوجه نشدم مگه شما جنس اصل نمی فرشید ؟
  قرص مگنارکس اصل آمریکایی magna rx اصل هستش یا نه ؟
  توی کامنت نوشته نمونه اورجینال مگنارکس پلاس فعلا در ایران موجود نیست.

  1. سلام مجید
   نمونه اصلی این دارو فعلا موجود نیست و پیشنهاد می کنیم از داروهای مشابه مانند ویگرکس استفاده نمایید.

  1. سلام majid
   این محصول فعلا موجود نیست، پیشنهاد می شود از قرص های مشابه مانند ویگرکس و وایمکس استفاده نمایید.

 8. سلام این قرص وایمکس که میگین توهربسته اش چندعددهس ودوز مصرفش چطورهس30سالم هس وزن هم62؟ روی زودانزالی هم تأثیری داره؟

 9. با سلام و وقت بخیر
  در کامنت ها به ناموجود بودن این محصول اشاره شده، خواستم بدونم محصولی که هم اکنون موجود هست نسخه اصلی هست یا نمونه درجه 2 و3 هست؟؟
  و اینکه در صورت درجه 2 و 3 بودن محصول با توجه به مشابهت قیمت این کالا با وایمکس، اثرگذاری کدامیک بهتر است؟
  با تشکر

  1. سلام sadegh
   زمان کامنت ها رو دقت کنید، چون محصول در برخی تاریخ ها موجودیش تموم میشه و گاهی تامین میشه. می تونید سفارش ثبت کنید تا از موجود بودن محصول اطمینان حاصل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *